אשרת קוטלר

עיתונאית וסופרת

עברית, אנגלית

ישראל

הגישה וערכה שורה של תכניות אקטואליה וחדשות. בערוצים 2 ו 10. מייסדת פגוש את העיתונות בישראל, עורכת ומגישת אולפן שישי, שש עם אשרת קוטלר, והמגזין בערוץ 10. הייתה מגישת מהדורת החדשות של ערוץ 2 בזמן רצח רבין. הגישה לסירוגין גם את מהדורת החדשות המרכזית בערוץ 10. מאחוריה שורה של תחקירים חשיפות וראיונות בלעדיים. פרסמה שלושה ספרים בהם רבי מכר. זכתה בפרס העיתונות של תנועת עמ״י.
מלמדת עיתונות בתוכנית המצטיינים הבינלאומית של המרכז הבינתחומי.
בשנה האחרונה לקחה פסק זמן מעבודתה העיתונאית כדי להתמסר לכתיבה.

פייק ניוז או חדשות אמת

למי אפשר להאמין בעידן הניו-מדיה? באיזו אופן שינו הרשתות החברתיות את האופן שבו אנחנו מקבלים אינפורמציה, ועד כמה היא אמינה? מה תפקיד העיתונות בדמוקרטיה ועד כמה אחראית העיתונות הממוסדת למצבה העגום. באיזה אופן מנצלים פוליטיקאים את העידן התקשורתי החדש, מדוע הדה לגיטימציה לעיתונות הישנה משרת את השלטון ולא את האזרח.
ואיך מתנהלים בעולם שבו המיידע הניתן לציבור נתון למניפולציות ולשליטה של פוליטיקאים ובעלי הון.
הרצאה אחת או סדרה בת שניים או שלושה מפגשים. מלווה בדוגמאות מעשרים ותשע שנים של ניסיון עיתונאי

הסיפור המופלא על הצלת יהודי בולגריה- והגילוי האישי של מורשת אבא

כיצד קרה שדווקא בבולגריה ששיתפה פעולה עם הנאצים במלחמת העולם השנייה חיו בתום המלחמה יותר יהודים מאשר בתחילתה. מי הציל את יהודי בולגריה ומה כולנו יכולים ללמוד מהעם הבולגרי?
סיכום המסע הדוקומנטרי האישי שלי. הגילוי המפעים בגיל 38 על כך שאני דור שני לשואה. והחיפוש הבלתי אפשרי אחרי המשפחה שהסתירה את אבי במלחמה. ( מלווה בסרט הדוקומנטרי שיצא בינואר 2020)

ממשבר לצמיחה

מדוע משברים הם מנוע לשינוי. מדוע שינוי הכרחי לבריאות הנפשית שלנו. איך מצליחים להפוך רע לטוב. ואיך מנצלים את המשבר כדי לייצר תובנות חדשות על עצמנו ועל חיינו ועל הדרך שבה אנחנו רוצים להמשיך לחיות. הרצאה שסוקרת את המשברים בחיי, את אופן ההתמודדות איתם ונודדת בין התובנות הפרקטיות של שורה של הוגי דעות פילוסופים ופסיכולוגים. משפינוזה ועד פרויד מהבודהא ועד תורת הקבלה. הרצאה שמשלבת גישות פסיכולוגיות ופילוסופיות לניהול משברים. תוך כדי שיתוף הקהל בסיפור המשברים האישיים בחיי והתובנות שצמחו מהם.

הזמנת הרצאה - 
 
WB.jpg
  • LinkedIn
  • YouTube

©2020 Spy Legends כל הזכויות שמורות לסוכנות מרצים בינלאומית