גלן כהן

איש מוסד לשעבר, פסיכולוג בכיר

עברית, אנגלית

ישראל

Globe_icon-white.svg.png
Location Mark

פסיכולוג קליני מומחה, מנחה קבוצות בטבע וספורטאי אקסטרים. כהן צבר מעל שלושים שנות שירות ביטחוני כטייס בחיל האוויר, בתפקידים מבצעים וכפסיכולוג במערכת הביטחון. בתפקידו האחרון שימש כראש מערך פסיכולוגיה במוסד. כהן עדיין משרת במילואים בצוות המו"מ המטכ"לי, מנחה ומרצה בקהילות וארגונים בארץ ובעולם במספר נושאים. לאחר פרישתו מהמוסד הקים את Go Beyond

Image-empty-state.png
Image-empty-state.png
Image-empty-state.png

לפצח את הקוד של המוסד

כיצד המוסד שומר על כשירות שיא, ואיך אנחנו יכולים להתאים זאת לחיינו הפרטיים? הרצאה זו מעוררת את הדמיון, כהן מספר על גישתו הנקראת E.L.I.T.E המורכבת מחמישה אלמנטים בסיסיים המרכיבים מנהיגים וקבוצות חזקות.

למתוח את הגבולות

כיצד ספורטאים ואתלטים מותחים את גבולותיהם, כמה רחוק אנחנו מסוגלים לדחוף את עצמנו? גלן כהן משתתף בתחרויות 80 מייל, איש ברזל, ומוביל את קבוצת הריצה הישראלית – 500 קילומטרים באפריקה כהתנדבות וגיוס כספים לתרומה. כהן מגלה את סודותיהם של רצי אולטרה-מרתון ומראה כי לא מדובר רק בכושר גופני.

מאחורי הקלעים של מו"מ חטופים

כהן בעברו היה מנהל מו"מ עם חוטפים, וחלק משיעוריו פורסמו ב Wall Street Journal. בהרצאה מרתקת זו הוא לוקח את המשתתפים עמוק מאחורי מוחו של החוטף, ומשתף מניסיונו הרב בפרשיות רון ארד, הנערים החטופים, וגלעד שליט.

הזמנת הרצאה -