תוצאות החיפוש

447 results found

Blog Posts (60)

 • פסטיבל מספרי סיפורים / סיפורי מוסד - חלק א'

  כאן 11 | סיפורי מוסד- 70 שנה למוסד. למוסד הנקרא "מוסד" מלאו 70 שנה וזה 100 שנה למי שהיה הראשון שעמד בראשו - ראובן שילוח. אנשי מוסד מדורות שונים מביאים סיפורים מחייהם. חלק א

 • חג פסח שמח!

  לכל המרצות והמרצים, האמניות והאמנים, היועצות והיועצים, ולכל הלקוחות שלנו בישראל וברחבי העולם - חג פסח שמח, בריאות ואושר!

 • כולם היו בניו (הקולנועיים) - ספיישל בהשתתפות הבונדולוג רון פוגל

  האזינו לפודקאסט עם רון פוגל, מבקר קולנוע בכיר שמיוצג בסוכנות שלנו. רון הוא ללא ספק אחד המומחים בישראל לסדרת סרטי ג'יימס בונד. 'האיש בעל אקדח הזהב' הוא הסרט המועדף עליו, והוא מסביר לנו מדובר. רון ואנוכי פרצנו לבמות הבידור עם המופע 'מרגלים מהסרטים' הסוקר את ז'אנר סרטי הריגול בעולם ובישראל ומנתח אותם משתי זוויות עיקריות - הזווית הקולנועית והזווית האמיתית. האזינו לפודקאסט:

View All

Pages (342)

 • רון פוגל

  רון פוגל מבקר קולנוע בכיר הזמן כעת עברית, אנגלית ישראל רון פוגל שירת בצה"ל -במודיעין חיל האוויר, מדור מבצעים מיוחדים - שם נחשף לחלק מהמבצעים החשאיים של מדינת ישראל בוגר משפטים ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב רון הינו מרצה בכיר לקולנוע בארץ ובעולם וכותב על קולנוע בכתב העת "ליברל". מבקר הקולנוע של תאגיד השידור "כאן" ושל ערוץ הספורט רון הינו חבר האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה בישראל ובין מייסדי תא מבקרי הקולנוע בישראל. רון משמש כלקטור בקרנות הקולנוע החשובות בישראל וכלקטור בכיר בפסטיבל כרמל הבינלאומי לקולנוע. רון חבר בוועדת סל תרבות ארצי תחום קולנוע במשרד התרבות , מנהל את פסטיבלי הקולנוע הסיני והקוריאני בישראל וחבר צוות הניהול של פסטיבל הקולנוע בטאלין, אסטוניה (אחד מעשרת פסטיבלי הקולנוע החשובים בעולם). בונד, ג'יימס בונד בהרצאה ננסה להבין את סוד קסמו של המרגל האולטימטיבי, דמות פיקטיבית פרי עיטו של איאן פלמינג הסופר הבריטי. נדון בסרטים שנעשו על פי ספרי בונד ונשאל מדוע גם לאחר קרוב לשישים שנה ג'יימס בונד הוא הגיבור הקולנועי הגדול בכל הזמנים המוסד בסרטי ריגול דמה שלאחרונה בזה אחר זה יוצאים סרטים רבים הדנים בעלילות המוסד. מ-"מבצע פינאלה" ועד ל-"עכביש ברשת". מה מושך את היוצרים בהוליווד ובישראל בסיפורים על המוסד?האם אלו סרטים הנושקים לאמת? על כל אלו ועוד בהרצאה שרב הנסתר בה על הגלוי שואה ואנטישמיות בראי הקולנוע - לאורך השנים הרצאה ייחודית המציגה את אופן הצגת השואה והאנטישמיות בסרטי קולנוע לאורך השנים. המצגת מלווה בקטעי סרטים, ומהווה דרך שונה ויצירתית לדבר על הנושאים הללו. הזמנת הרצאה - שם פרטי שם משפחה דואר אלקטרוני טלפון פרטי הפנייה חברה/ארגון שלח תודה על הפנייה - נשוב אליך בהקדם Please leave this field empty.

 • אודליה כרמון

  אודליה כרמון יועצת תקשורת אסטרטגית וקשרי חוץ הזמן כעת עברית, אנגלית ישראל אודליה כרמון, יועצת תקשורת אסטרטגית וקשרי חוץ, היא הדמות והמרצה המובילה בארץ בנושא ההתמודדות עם הטרדה מינית ומחיר החשיפה. לכרמון תואר ראשון BA ספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני MA בתקשורת מ- NYIT ותואר שני נוסף MSC בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית מאוניברסיטת דרבי. את ההתמחות שלה עשתה בשלושה מקומות: באשפוז הפסיכיאטרי של אחד מבתי החולים הגדולים בארץ, במרכז לנפגעי נפש "אנוש" וכן במכון "פסגות" המטפל במצבי חרדה ודיכאון. אודליה כרמון - אשרת סוד הרבה לפני קמפיין me too"" שסחף את העולם, כרמון חשפה בשמה ופניה את מעללי קצב עם פרסום ספרה רב המכר "אשת הסוד" (הוצאת כנרת זמורה ביתן), אוטוביוגרפיה על למעלה מעשרים שנות עבודה במערכת הפוליטית בישראל. כרמון התפרסמה עם התפוצצות פרשת קצב כ- א' ממשרד התחבורה", העדה המרכזית מטעם התביעה בפרשת האונס וההטרדות המיניות של הנשיא לשעבר, אשר הסעירה את המדינה. בשנת 2006, עת שעבדה עם נתניהו, התפוצצה פרשת נשיא המדינה משה קצב שהאשים עובדת שלו בסחיטה על שהטריד אותה מינית. כרמון נזעקה לסייע ושימשה כעדת השיטה המרכזית נגד משה קצב במשפט שבסופו הורשע ונכלא הנשיא לשעבר ל-7 שנות מאסר בגין שני מקרי אונס והטרדה מינית. כרמון חקרה לעומק את הדילמות והקשיים בהתמודדות עם הנושא. את עבודת התזה בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית הקדישה ל"תגובה מושהית להטרדה מינית במקום העבודה". כרמון מרצה בארץ ובעולם בתחומי התמחותה השונים, ועובדת כיועצת וכפסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית. אודליה כרמון החלה את שירותה בחיים הציבוריים כדוברת משלחת ישראל לאו"ם ויועצת התקשורת של בנימין נתניהו עת שימש בתפקיד שגריר ישראל לאו"ם. במרוצת השנים מילאה אודליה כרמון שורה של תפקידים לצדם של בכירי הפוליטיקה בישראל, לרבות: יועצת התקשורת של ראש הממשלה אריאל שרון, יועצת אסטרטגית לד"ר עוזי לנדאו, יועצת לדוד לוי בזמן כהונתו כשר חוץ, מנהלת קשרי החוץ של בנימין נתניהו עת שימש כראש האופוזיציה, וכמובן יועצת התקשורת של משה קצב בזמן ששימש בתפקיד שר התחבורה. ​ ​ ​ ​ הזמנת הרצאה - שם פרטי שם משפחה דואר אלקטרוני טלפון פרטי הפנייה חברה/ארגון שלח תודה על הפנייה - נשוב אליך בהקדם Please leave this field empty.

 • סער קדמון

  סער קדמון סודות עולם הריגול הזמן כעת עברית, איטלקית, אנגלית ישראל נולד ב1962 בקיבוץ בישראל. לאחרונה סיים 28 שנות שירות מרתקות במשרד ראש הממשלה לאחר שמילא סדרת תפקידים ייחודיים. מציג בצורה כנה ואינטימית את עולם הצללים, את כל המורכבויות והפרטים המפתיעים, מתאר את החיים הייחודיים עם החוקים, הסכנות, האתגרים האישיים שלו, וגם את החלקים המרגשים, המסקרנים והמעצימים. הרצאותיו כוללות מגוון דוגמאות וסיפורים. קדמון משלב רצינות בתובנותיו ובערכיו, עם הומור ורגישות, שסוחפים את הקהל למסע מיוחד ומרתק מאוד. בגידות בעולם הריגול ​ שיתוף הפעולה בקרב ארגוני מודיעין בעולם ​ עוצמה נשית בעולם המודיעין והריגול ​ הזמנת הרצאה - שם פרטי שם משפחה דואר אלקטרוני טלפון פרטי הפנייה חברה/ארגון שלח תודה על הפנייה - נשוב אליך בהקדם Please leave this field empty.

View All
WB.jpg
 • LinkedIn
 • YouTube

©2020 Spy Legends כל הזכויות שמורות לסוכנות מרצים בינלאומית