top of page

דר' אורית וולף

פסנתרנית בינלאומית, יוצרת, מנטורית לחדשנות ומנהיגות

עברית, אנגלית

ישראל

Globe_icon-white.svg.png
Location Mark

פסנתרנית בין לאומית, יוצרת, מנטורית קריירה ומרצה בכירה בתחומי פיתוח חדשנות ומנהיגות. מלמדת בשנקר, להב, הבין תחומי ובאקדמיה המלכותית בלונדון. נבחרה לאחת ממאה האנשים המשפיעים של מגזין דה מרקר, ונבחרה לייצג את ישראל בהרצאת TED על השארת החותם האישי. זוכת עשרות פרסים בין לאומיים ביניהם פרס קאן, פרס ARAM מבית המלוכה הבריטי ופרס רוזנבלום על תרומתה הרב תחומית לעולם האמנות והחדשנות. לצד עשרות הופעות בשנה וניהול אמנותי של סדרות רבות בהפקתה, היא מכשירה מנהיגים להשאיר את חותמם במאות ארגונים בארץ ובעולם.
(וולף הינה בוגרת אונ' תל אביב, בר אילן, אוניברסיטת בוסטון והאקדמיה המלכותית בלונדון, כולם בהצטיינות יתרה ובמלגות מלאות).

להשאיר את החותם האישי - אל תמציאו את עצמכם מחדש!

משבר הקורונה יצר עבור כולנו חווית DISRUPTION – שיבוש. שיבוש בחיים, בסדר היום, במחשבה על מה אנחנו שולטים ועל מה פחות. בבת אחת אנחנו נתקלים בתופעת חוסר וודאות שהיא כנראה הדבר הכי וודאי שנוכל להתחייב עליו בתקופה הקרובה. זו טלטלה שאנחנו רק בראשיתה. מתחושת ביטחון שיש לנו אולי עבודה טובה וקבועה, לקוחות נאמנים ושוק ברור שבו אנחנו שולטים, אנחנו נאלצים לשחק לפי חוקי משחק חדשים לחלוטין, שאת רובם טרם הכרנו ולמדנו. ארגונים ואנשים שימכרו "מוצרים" – יישכחו וייעלמו. ארגונים ואנשים שימכרו ערכים- ישרדו ויפרחו. לקוחות בעידן החדש מחפשים ערך וזה אחד הסודות לחותם אישי.
הרבה מרצים ומנטורים מדברים על "להמציא את עצמנו מחדש". תשכחו מזה! זה לא הרעיון. אנחנו צריכים לדעת יותר מכולם ביתר דיוק ובהירות מהו החותם האישי והארגוני שלנו ופשוט למצוא את הפלטפורמה החדשה והנועזת להביא אותו הלאה בעידן של מגבלה. העולם הפיסי של מפגש במקום מסוים נגמר כרגע, אבל עולמות חדשים של זמן ומרחב נפתחו. אנחנו יכולים לבחור להפוך את המשבר הזה להזדמנות אמיתית לעשות דברים אחרת. בהרבה רמות ובהרבה יצירתיות שתפתיע אותנו. בסיס עולם החדשנות נשען על יצירתיות בזמן מגבלה. ההמצאות הכי גדולות של ההיסטוריה התרחשו בזמן מצוקה. וזו השעה.
ההרצאה האינטראקטיבית הבאה תאפשר לנו לרכוש 3 כלים עוצמתיים שנוכל ליישם על עולמות התוכן שלנו- כמנהלים, עובדים ואנשים סקרנים ככלל. הפיכת טעות להזדמנות, אסטרטגיית הבי-אסוציאציה ואסטרטגיית ה PLACEMENT. אחרי ההיחשפות לשלשת הכלים המהפכניים הללו לא קשה להישאר אדישים. לפחות לא כלפי הדרך שבה ניתן לבחור ולהגדיר את אופן העשייה שלנו מחדש. החותם האישי שלנו חייב להישאר. אנחנו לא נוגעים בזהות. אנחנו נוגעים באופן שבו נוכל להגיע לשווקים הקיימים שלנו ולנוספים חדשים- אחרת.

תפסיקו לנהל את הזמן שלכם, תתחילו לנהל את האנרגיה שלכם

סדנאות והרצאות לניהול זמן הן נחלת העבר. אנשים אינם מחפשים יותר לנהל נכון את זמנם, אלא ללכת עמוק יותר ולנהל את המטרות, היעדים ובמיוחד את האנרגיות שלהם. אנשים רבים מנהלים יומן למופת, משתמשים בכלים טכנולוגים לניהול יום עבודה ומשימה, אך הם אינם מגיעים למימוש השאיפות שלהם. נהפוכו- החוויה לעיתים היא של "סימון V" על ניהול משימות, אך X על ניהול משאבי הכוח והאנרגיה שלהם עצמם. כיצד נזהה את "בזבזני האנרגיה" שלנו? מיהם האנשים בחיינו הגוזלים מאתנו את זמננו או כוחנו? כיצד נבחין בין מקורות הכוח והעוצמה שלנו לבין מקורות החולשה אליהם אנחנו נוטים ליפול? כיצד נייצר ניהול נכון של מפגשים בעלי ערך ערכי ומעשי כאחד, אשר יניבו פעולות ולא רק "דיבורים"? מהו אורך נכון של מפגש אפקטיבי וכיצד המאה ה 21 מבקשת מאתנו להתנהל אחרת? הרצאת ENERGY MANAGEMENT עוסקת בהתבוננות, אבחון, זיהוי ושינוי מקורות האנרגיה שלנו לטובת פעולות מכוונות הצלחה במישורי הניהול, המנהיגות והחדשנות בחיינו.

בעשר אצבעות – 3 כישלונות מנצחים

בואו נדבר על כישלונות. לכולנו יש קורות חיים מפוארים עם הצלחות אבל מעט מאוד בחיים אנחנו מדברים על כישלונות ורגעים פחות מוצלחים. זה הזמן. במפגש אישי ומרגש זה תחשוף דר' אורית וולף את האירועים שהפכו אותה לפסנתרנית בינלאומית, כמו גם אישיות בינתחומית העוסקת ביזמות ובפיתוח חדשנות בארגונים. מהם הכישלונות שעברה בחייה? כיצד הפכה את חלקם להזדמנויות ששינו ב-180 מעלות את הצלחתה המיתוגית והעסקית? מה הייתה רושמת בקורות החיים של המאבקים שלה ומהם הסודות שמאחורי הקלעים וההצלחות? הפיכת כשל לחשל, חסרון ליתרון, תוך שמירה על חזון ברור ומערכת אימונים מסורה- כל זאת בהרצאה המלווה בקונצרט חי ושיחה בלתי אמצעית על רגעים שעליהם לא מדברים.

הזמנת הרצאה - 
Book
bottom of page